HAKKIMIZDA

AFK Otomotiv, otomotiv sektörüne orijinal parça üreterek ve ürettiği her üründe en cok tercih edilen tedarikci olma vizyonu ile 2002 yılında Türkiye’nin en teknolojik ve yenilikçi şehirlerinden biri olan İstanbul’da kurulmuştur.

AFK Otomotiv, Plastik Şişirme Teknolojisi ile Otomobil Cam Yıkama-Debriyaj-Fren Hidrolik Depoları, Rezervuar ve Genleşme Kapları, Havalandırma Kanalları üretmenin yanı sıra, Otomobil Cam Yıkama Pompaları, Otomobil Sigara Çakmakları ve türevleri ürünlerini de üreterek sektörün önemli parça ihtiyacını ortalama 300 ppm kalite hedefi ile karşılamaktadır.

AFK Otomotiv’de üretilen ürünlerin hemen tamamı, ilgili “Fiat Şartnameleri”nin gereklerini karşılayacak nitelikte, ISO-TS-16949 belgeli full organizasyon yapısı ile gercekleştirilmektedir.

AFK Otomotiv, müşteri ihtiyaçlarını tam zamanında karşılayabilmek için tasarımdan, satın almaya ve müşteri teslimatına hatta satış sonrasındaki hizmetleri de kapsayan tüm süreç ve proseslerini kadrosundaki eğitimli ve tecrübeli personeli ile planlar, organize eder, uygular ve sürekli geliştirir.